WINA DLA GASTRONOMII - Wina dla restauracji i hoteli - Wina dla gastronomii - Dekantery do wina
Dekantery do wina
Opis Polecane

Posiadamy w ofercie wina, które trzeba dekantować. Specjalne naczynie szklane służące do dekantacji wina, inaczej przelewania winnego trunku znad osadu tworzącego się w butelce nazywamy dekanterem. Dobra restauracja musi posiadać dekanter w celu właściwego podania win czerwonych. Chodzi o to, żeby wino miało jak największy kontakt z powietrzem. Szerokie, obszerne dno naczynia rozprowadza wino na większej powierzchni wspomagając jego napowietrzanie. Dekanter ku górze zwęża się w długą szyjkę a sporych wielkości otwór ułatwia przelanie wina z butelki do naczynia. Serwowanie wina za pomocą dekantera ze specjalnym uchwytem przez kelnera w Państwa restauracji będzie szczególnie eleganckie i docenione przez gości. W ramach współpracy zapewniamy bezpłatnie profesjonalny dekanter do wina.

Zapraszamy do skorzystania z bezpłatnej konsultacji, która określi Państwa wymagania.

Skontaktuj się z nami:
tel. 793 919 704
hurt@winotekamiasta.pl

Oświadczamy, że materiały i informacje składające się na zasoby strony winadlagastronomii.pl są zbierane i redagowane z należytą starannością. Przedstawione informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisu art. 71 Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 roku Kodeks cywilny (DzU z 1964 r., Nr 16, poz. 93 ze zm.). Nie ponosimy odpowiedzialności za decyzje Użytkownika podjęte w oparciu o informacje uzyskane w wyniku korzystania z zasobów strony. Strona internetowa winadlagastronomii.pl przeznaczona jest wyłącznie dla firm posiadających aktualne zezwolenie na sprzedaż napojów alkoholowych i osób, które ukończyły 18 lat! Zdjęcia, informacje i treści na stronie winadlagastronomii.pl mają charakter informacyjny o produktach alkoholowych dostępnych na rynku, a nie ich reklamy w rozumieniu ustawy o wychowaniu w trzeźwości.

W związku z rozpoczęciem z dniem 25 maja 2018 r. stosowania ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO), aby wypełnić wszystkie obowiązki ciążące na nas jako na administratorze danych, chcieliśmy przekazać Państwu najważniejsze informacje związane z przetwarzaniem i ochroną danych osobowych. Można je znaleźć na stronie: Polityka prywatności i bezpieczeństwa.

Oświadczamy, że prowadzimy hurtową sprzedaż napojów alkoholowych o zawartości powyżej 4,5 % do 18% alkoholu, z wyjątkiem piwa, na podstawie aktualnego i ważnego zezwolenia. Miejscem składania zamówień jest adres punktu sprzedaży alkoholu określony w zezwoleniu. Warunkiem sprzedaży Towaru jest posiadanie aktualnego zezwolenia na sprzedaż napojów alkoholowych. Nasze produkt przeznaczone są wyłącznie dla firm posiadających zezwolenie na sprzedaż napojów alkoholowych.